Wybierz język strony: Angielska wersja Polska wersja

Piekielnie dobre pozycjonowanie

Oferujemy skuteczne pozycjonowanie stron internetowych, linki sponsorowane Google Adwords oraz optymalizację stron www.
Z nami odniesiesz sukces!

Czym jest marketing internetowy

Marketing internetowy polega na promocji danej marki, produktu czy strony www w Internecie. Nie zawsze cel takich działań jest taki sam. W większości przypadków głównym celem marketingu internetowego jest zwiększenie liczby odwiedzin strony internetowej, a tym samym pozyskanie większej liczby klientów. Często jednak ideą marketingu internetowego jest też sama promocja marki, czyli skojarzenie danej marki z określoną usługą/grupą usług tak, aby potencjalni klienci zapamiętali nazwę marki nawet jeśli w tym momencie nie są zainteresowani daną usługą.

Dlaczego marketing internetowy

W dzisiejszych czasach stronę internetową może mieć już każdy. Strona www nie jest już symbolem luksusu czy ekstrawagancji, a jedynie nowoczesną formą wizytówki danej osoby, firmy, usługi czy produktu. Sama strona www nie gwarantuje już niczego - w Internecie panuje już teraz bardzo duża konkurencja, a konkurencja rośnie z każdym miesiącem. Samo posiadanie strony internetowej nie zapewni Ci dużej liczby klientów dopóki nie skorzystasz z marketingu internetowego.

Po pierwsze - skuteczna strona internetowa. Pierwszym i bardzo ważnym elementem marketingu internetowego jest sama strona www. Nawet jeśli wszystkie inne elementy marketingu internetowego będą stały na najwyższym poziomie, a Twoja strona internetowa będzie prezentowała Twoją ofertę w sposób mało przejrzysty czy mało ciekawy, zmarnujesz swój potencjał. Klient odwiedzając Twoją stronę musi od razu wiedzieć, że ma do czynienia z profesjonalistą i że oferowane przez Ciebie usługi czy produkty warte są swojej ceny. W przeciwnym przypadku, nawet jeśli odwiedzi Twoją stronę, szybko pójdzie do konkurencji.

Po drugie - promocja strony w Internecie, czyli właśnie marketing internetowy. Wyobraź sobie, że posiadasz stronę internetową oferującą produkty pewnej znanej firmy. Produkty te, ze względu na wynegocjowane przez Ciebie warunki, oferujesz na stronie 50% taniej niż konkurencja. Sądzisz, że dzięki temu będziesz mieć ogromne obroty i zdobędziesz dużą liczbę klientów? Błąd - skąd Twoi klienci dowiedzą się o Twojej stronie i Twojej wspaniałej ofercie? Jeśli nie skorzystasz z marketingu internetowego, to nawet najlepsza strona internetowa z najlepszą ofertą nie sprawi, że zyskasz wielu klientów - klientów musisz zdobyć właśnie przez marketing internetowy.

Jaki marketing internetowy

Marketing internetowy można realizować na wiele sposobów. Aktualnie najpopularniejsze metody marketingu internetowego to Pozycjonowanie i Linki sponsorowane, czyli metody powiązane przede wszystkim ze zdobywaniem klientów, a także dodatkowo z promowaniem własnej marki.

W naszej firmie prowadzimy skuteczny marketing internetowy, dzięki czemu nasi Klienci zyskują nowych kontrahentów i dochodzą do wniosku, że czas bez marketingu internetowego był czasem straconym.


websign Nabiałek Marcin | ul. Idzikowskiego 4/28 | 42-202 Częstochowa | NIP: 949-198-94-32 | Regon: 240-649-275 | E-mail: biuro@websign.pl | Telefon: +48.792-77-99-79
Użytkowanie Serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje