Wybierz język strony: Angielska wersja Polska wersja

Piekielnie dobre pozycjonowanie

Oferujemy skuteczne pozycjonowanie stron internetowych, linki sponsorowane Google Adwords oraz optymalizację stron www.
Z nami odniesiesz sukces!

Czym są linki sponsorowane

Linki sponsorowane polegają na umieszczaniu płatnych reklam danej firmy w popularnych wyszukiwarkach. Jako że na polskim rynku dominującą wyszukiwarką jest wyszukiwarka Google (ponad 95% udziału w rynku), jednymi z najpopularniejszych linków reklamowych są kampanie Google Adwords.

Na poniższej ilustracji zamieszczono przykład strony wyników wyszukiwania w wyszukiwarce Google. Czerwonym obramowaniem zaznaczono miejsca, w których pojawiają się linki sponsorowane - może się tam znaleźć również reklama Twojej strony internetowej.

Linki sponsorowane Google Adwords

Dlaczego linki sponsorowane

Linki sponsorowane są przede wszystkim bardzo łatwym sposobem na dotarcie do dużej liczby użytkowników. Jeśli zależy Ci na pozyskaniu wielu nowych klientów linki sponsorowane Google Adwords mogą okazać się bardzo dobrą metodą na realizację tej strategii, zwłaszcza jeśli Twoja strona od niedawna znajduje się w sieci Internet.

Stosując kampanie reklamowe w postaci linków sponsorowanych możesz łatwo kontrolować koszty, bowiem to Ty ustalasz miesięczny budżet na reklamy. Dodatkowo płacisz tylko za kliknięcia (model PPC), czyli użytkowników, którzy są zainteresowani Twoją reklamą i którzy wejdą na Twoją stronę - za wyświetlenia reklamy nie płacisz zupełnie nic!

Dodatkowo w trakcie trwania kampanii, możesz dowolnie zmieniać słowa kluczowe dla swojej kampanii Google Adwords, możesz zmieniać teksty wyświetlających się reklam - dzięki temu masz cały czas kontrolę nad kampanią!

W firmie websign w sposób profesjonalny zarządzamy kampaniami reklamowymi Google Adwords - pomagamy w wyborze słów kluczowych, tytułów i opisów reklam, doradzamy w ustaleniu budżetu. Dzięki temu wybierając linki sponsorowane w naszej firmie masz gwarancję najwyższej jakości usług i szansę na pozyskanie wielu nowych klientów.


websign Nabiałek Marcin | ul. Idzikowskiego 4/28 | 42-202 Częstochowa | NIP: 949-198-94-32 | Regon: 240-649-275 | E-mail: biuro@websign.pl | Telefon: +48.792-77-99-79
Użytkowanie Serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje