Wybierz język strony: Angielska wersja Polska wersja

Piekielnie dobre pozycjonowanie

Oferujemy skuteczne pozycjonowanie stron internetowych, linki sponsorowane Google Adwords oraz optymalizację stron www.
Z nami odniesiesz sukces!

Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie (nazywane często SEO od angielskiego Search engine optimization) jest to szereg działań mający na celu osiągnięcie jak najwyższej pozycji strony w wyszukiwarkach internetowych. Tak naprawdę pozycjonowanie jest kluczowym elementem popularności każdej witryny www i to od niego zależy, czy dana witryna odniesie sukces i będzie miała szanse i perspektywy rozwoju czy też pozostanie stroną, która jest w Internecie, ale nikt jej nie odwiedza.

Pozycjonowanie strony jest tak naprawdę alternatywą dla reklamy tradycyjnej i w porównaniu do tradycyjnej reklamy ma znacznie więcej korzyści.

Dlaczego pozycjonowanie

Skoro pozycjonowanie jest alternatywą dla tradycyjnej reklamy, to czym tak naprawdę różni się pozycjonowanie www od tradycyjnej reklamy? Otóż poprawnie przeprowadzone pozycjonowanie www ma znaczenie większą szansę dotarcia do zainteresowanych osób (przyszłych klientów) niż tradycyjna reklama.

Dlaczego? Powód jest prosty. Pozycjonowanie ma na celu podwyższenie pozycji strony w wyszukiwarkach internetowych. Z wyszukiwarek korzystają natomiast osoby, które są zainteresowane daną usługą. Jeśli zatem Twoja strona będzie pozycjonowana na frazy związane rzeczywiście z Twoją działalnością, na Twojej stronie internetowej będą pojawiać się przede wszystkim osoby zainteresowane Twoją branżą, przez co szansa, że skorzystają oni ze strony lub z usług Twojej firmy są znacznie większe niż w przypadku tradycyjnej reklamy.

Z kolei odbiorcą tradycyjnych reklam - w prasie, radiu, telewizji są osoby, które mogą nie być zainteresowane w ogóle tematyką danej reklamy. Poza tym coraz częściej reklamy są ignorowane przez odbiorców, przez co reklamodawcy muszą się prześcigać w wymyślaniu coraz bardziej szokujących lub dowcipnych, a zarazem coraz bardziej kosztownych reklam.

Pozycjonowanie - kluczowy element

Pozycjonowanie jest jednym z kluczowych elementów, które przyczyniają się do zwiększonej liczby odwiedzin. Tylko użytkownik, który odwiedzi stronę ma szansę do zapoznania się z treścią tej strony (często ofertą firmy) i może zostać stałym gościem witryny (lub klientem firmy).

Nieważne jak dobra jest Twoja strona internetowa i oferta Twojej firmy - jeśli nie zadbasz o pozycjonowanie, nigdy nie osiągniesz tak dużej liczby klientów jaką mógłbyś zdobyć, gdyby Twoja witryna znajdowała się wysoko w wynikach wyszukiwania.

Błędem jest traktowanie pozycjonowania jako jednorazowej czynności lub jedynie dodatku do strony. Pozycjonowanie powinno być bowiem w rzeczywistości przeprowadzane przez cały czas istnienia witryny i w dłuższym okresie czasu pozycjonowanie jest najważniejsze, ważniejsze nawet od samej strony internetowej.

Zgodnie z przeprowadzonymi badaniami, użytkownicy Internetu odwiedzają zazwyczaj tylko 3 pierwsze strony wyników wyszukiwania, czyli 30 pierwszych witryn. Oczywiście niektórzy oglądają tylko pierwszą stronę wyników, a niektórzy dochodzą nawet do 10 strony, jednak im wyżej znajduje się Twoja strona, tym większe prawdopodobieństwo, że użytkownik odwiedzi właśnie Twoją stronę.

Jeśli zatem Twoja witryna znajduje się poza pierwszymi 30 miejscami na dane zapytanie, nawet jeśli Twoja oferta jest najlepsza na rynku, szansa na to, że zyskasz dużą liczbę potencjalnych klientów jest bardzo niska. Czy chcesz do tego dopuścić?

Pozycjonowanie a pozycjonowanie

Pozycjonowanie mimo dość oczywistego celu może być przeprowadzane różnymi metodami. Jedną z popularnych metod stosowanych poprzez wiele firm zajmujących się pozycjonowaniem jest jedynie zdobywanie linków do Twojej strony, a także co najwyżej zmiana metatagów opisujących Twoją witrynę. Pozycjonowanie takie przynosi owszem czasem dobre rezultaty, jednak po krótkim czasie okazuje się, że osiągnięcie satysfakcjonujących rezultatów w dłuższej perspektywie nie jest możliwe.

My nie akceptujemy takiego pozycjonowana. Wierzymy bowiem, że tylko strona o odpowiedniej treści i budowie powinna znajdować się wysoko w wynikach wyszukiwania. Dlatego też nasze pozycjonowanie łączymy również z innymi usługami takimi jak przede wszystkim optymalizacja strony.

Pozycjonowanie w firmie websign

Nasze pozycjonowanie obejmuje wszystkie możliwe aspekty polepszenia budowy i treści witryny. Jeśli zamówisz u nas pozycjonowanie, podstawową optymalizację witryny wykonujemy gratis. Jeśli Twoja witryna będzie wymagała pełnej optymalizacji lub przebudowy, zostaniesz o tym poinformowany i możesz podjąć decyzję czy chcesz, abyśmy wykonali dla Ciebie dodatkową usługę.

Pozycjonowanie wykonujemy dla wyszukiwarki GOOGLE, bowiem jej udział na polskim rynku wynosi aktualnie ponad 95%. Osiągając wysoką pozycję w wyszukiwarce Google otrzymujesz gratis wysokie pozycje w serwisach takich jak Onet czy Interia, bowiem korzystają one również z wyszukiwarki Google podczas usługi wyszukiwania stron internetowych.

Jeśli chodzi o pozycjonowanie - u nas płacisz tylko za efekty. W naszej firmie nie pobieramy dodatkowych opłat za pozycjonowanie - u nas płacisz tylko efekty. Dzięki temu wiesz, że pracujemy najskuteczniej jak to możliwe - jest to Twoja gwarancja, że Twoja strona zostanie potraktowana z należytą starannością i sumiennością.

Do zdobywania linków do Twojej witryny, stosujemy zarówno ręczne dodawanie do katalogów, automatyczne dodawanie do katalogów, jak również umieszczenie linków na naszych stronach tematycznych. Na bieżąco śledzimy wszystkie nowości ze świata pozycjonowania, tak aby nasze pozycjonowanie było skuteczne i aby zapewniło Twojej stronie www jak największą liczbę odwiedzin.

W naszej firmie pozycjonowanie jest wyjątkowo skuteczne. Czy chcesz się o tym przekonać? Pamiętaj, że to nasza firma została zwycięzcą w mistrzostwach pozycjonowania stron w 2008 roku - zobacz nasze Osiągnięcia i przekonaj się, że pozycjonowanie jest opłacalne.


websign Nabiałek Marcin | ul. Idzikowskiego 4/28 | 42-202 Częstochowa | NIP: 949-198-94-32 | Regon: 240-649-275 | E-mail: biuro@websign.pl | Telefon: +48.792-77-99-79
Użytkowanie Serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje