Wybierz język strony: Angielska wersja Polska wersja

Piekielnie dobre pozycjonowanie

Oferujemy skuteczne pozycjonowanie stron internetowych, linki sponsorowane Google Adwords oraz optymalizację stron www.
Z nami odniesiesz sukces!

Historia firmy websign

Firma websign rozpoczęła swoją działalność 1 lipca 2007 roku w mieście Częstochowa. W tym okresie nawiązaliśmy już współpracę z osobami fizycznymi i firmami w Polsce i za granicą. Było to możliwe tylko dzięki wieloletniemu doświadczeniu, znacznie dłuższemu niż historia firmy.

Sama firma powstała z powodu coraz większego zainteresowania usługami internetowymi takimi jak pozycjonowanie stron, linki sponsorowane, a także tworzenie i optymalizacja stron internetowych. Rosnące zapotrzebowanie na firmy specjalizujące się w tych usługach sprawiły, że pośród wielu firm, pojawiła się firma websign, której właścicielem jest mgr inż. Marcin Nabiałek - absolwent Politechniki Częstochowskiej na kierunku Informatyka - specjalność Inżynieria Oprogramowania i systemy informatyczne.

Doświadczenie na rynku technologii internetowych

Mimo że historia firmy nie jest aktualnie bardzo długa nie oznacza to, że nie posiadamy doświadczenia. Wręcz przeciwnie - mamy doświadczenie znacznie większe od wielu firm, których historia działalności jest znacznie dłuższa. Nasze doświadczenie sięga aktualnie 6 lat, co sprawia, że doskonale orientujemy się na rynku stron internetowych i usług związanych z tworzeniem profesjonalnych stron www.

Pośród wielu dostępnych technologii internetowych, możemy poszczycić się znajomością technologii PHP, MySQL (bazy danych), XHTML/HTML, CSS, JavaScript oraz Smarty. Technologii tych nie znamy tylko w teorii, bowiem korzystamy z nich na co dzień. Każdego dnia śledzimy nowinki technologiczne tak, aby nasze usługi i oprogramowanie spełniało jak najlepiej wymogi nowoczesnych aplikacji internetowych.

Kod naszych aplikacji internetowych jest tworzony w modelu MVC, dzięki któremu wszystkie zmiany i rozszerzenia mogą być wykonywane szybciej i taniej. Do tworzenia Twoich stron www wykorzystujemy system kontroli wersji SVN co sprawia, że w każdym momencie możemy przywrócić starszą wersję funkcjonalną Twojej witryny.

Od kilku lat zajmujemy się z sukcesem pozycjonowaniem stron www. Pozycjonowaliśmy wiele stron na swoje własne potrzeby, a także strony różnych firm, wliczając w to firmy o bardzo dużej konkurencji w branży.

Nasze pozycjonowanie w przeciwieństwie do wielu innych firm, opiera się na systematycznym wzroście wartości witryny wraz z jej optymalizacją. Warto to podkreślić zwłaszcza gdy wiele konkurencyjnych firm pozycjonuje strony internetowe jednorazowo, nie dbając w ogóle o optymalizację czy treść strony. Takie działania w dłuższej perspektywie oznaczają spadek pozycji strony i powrót na poprzednio zajmowane pozycje.

Jesteśmy przekonani, że jedyną właściwą drogą pozycjonowania jest połączenie optymalizacji witryny, odpowiedniego doboru treści witryny oraz zdobywania wartościowych linków do strony. Dlatego też nie świadczymy jednorazowych i krótkoterminowych usług - świadczmy kompleksową i długoterminową usługę, dzięki której zyskasz nowych klientów, a Twoja strona zostanie zauważona.

Świadczone usługi internetowe

Aktualnie zajmujemy się świadczeniem usług związanych przede wszystkim z pozycjonowaniem i linkami sponsorowanymi Google Adwords. Pełen zakres naszych usług obejmuje:

Nasza oferta jest aktualizowana na bieżąco zgodnie z wymaganiami oraz zapotrzebowaniem Klientów, dlatego już wkrótce mogą pojawić się w naszej ofercie nowe usługi.


websign Nabiałek Marcin | ul. Idzikowskiego 4/28 | 42-202 Częstochowa | NIP: 949-198-94-32 | Regon: 240-649-275 | E-mail: biuro@websign.pl | Telefon: +48.792-77-99-79
Użytkowanie Serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje