Wybierz język strony: Angielska wersja Polska wersja

Piekielnie dobre pozycjonowanie

Oferujemy skuteczne pozycjonowanie stron internetowych, linki sponsorowane Google Adwords oraz optymalizację stron www.
Z nami odniesiesz sukces!

Mistrzostwa w pozycjonowaniu stron w 2008 roku

Mistrzostwa w pozycjonowaniu stron 2008 to prestiżowy konkurs organizowany przez specjalistów z branży pozycjonowania. Poprzednia edycja miała miejsce w roku 2005, stąd też po kilku latach przerwy w roku 2008 pojawiła się szansa na zmierzenie się z konkurencją w pozycjonowaniu stron. Idea konkursu była stosunkowo prosta - należało wypozycjonować stronę na frazę konkursową tak, aby w dniu rozstrzygnięcia konkursu pozycja strony na konkursową frazę była jak najwyższa.

W roku 2008 konkurs trwał od 1 czerwca do 30 sierpnia (3 miesiące), a konkursową frazą była fraza ręceprecz odtybetu. Fraza została dobrana tak, aby w dniu rozpoczęcia konkursu nie było żadnych stron pojawiających się pod tym zapytaniem.

Udział firmy WEBSIGN w mistrzostwach

Firma WEBSIGN bez wahania wzięła udział w konkursie. Mimo że wiele firm i osób do udziału w konkursie wykorzystało stare i mocne domeny, my zarejestrowaliśmy domenę http://www.receprecz-odtybetu.com chcąc pokazać, że odniesienie sukcesu jest możliwe również z domeną bez żadnej historii.

Rezultaty? Firma WEBSIGN zajęła pierwsze miejsce w dniu ogłoszenia wyników konkursu - zobacz wyniki konkursu, udowadniając, że liczy się na rynku pozycjonowania. Oczywiście konkurencja była spora - w dniu ogłoszeniu wyników było kilka milionów wyników na frazę konkursową w wyszukiwarce GOOGLE, ale ostatecznie to nasza firma zajęła 1 miejsce, zyskując tytuł nieoficjalnego mistrza SEO 2008.

Konsekwencje dla Klientów

Jeśli zastanawiasz się, czy zostać naszym Klientem mamy nadzieję, że tytuł mistrza w pozycjonowaniu stron przekonuje Cię, że potrafimy skutecznie pozycjonować i walczyć z konkurencją. Po 3 miesiącach konkursu to właśnie firma websign osiągnęła 1 miejsce dla konkursowej frazy, a pozycja utrzymywała się nawet dwa miesiące po zakończeniu konkursu!

Oczywiście pozycjonowanie strony konkursowej i typowych stron nie jest w 100% identyczne, jednak tytuł mistrza w pozycjonowaniu stron zobowiązuje i możesz być pewien, że Cię nie zawiedziemy. Rywalizację i osiąganie wysokich pozycji mamy po prostu we krwi.


websign Nabiałek Marcin | ul. Idzikowskiego 4/28 | 42-202 Częstochowa | NIP: 949-198-94-32 | Regon: 240-649-275 | E-mail: biuro@websign.pl | Telefon: +48.792-77-99-79
Użytkowanie Serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje